Proplan Large Robust Kuzu Etli Büyük Irk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg
Ürün Kodu : 12322144
Marka :  Pro Plan
332.50 TL   Kdv Dahil
Bu ürün satışa kapalı

Proplan Optidigest Kuzu Etli İri ırk Yetişkin Köpek Maması 14 Kg

Proplan iri ırk kuzu etli köpek maması olan optidigest large robust 14 kg lık kampanyalı bonus paketlerde yeniden satışa sunulmuştur. İri ırk köpeklerin spesifik ihtiyaçlarını tam ve dengeli olarak karşılayan ve Proplan Atlethic Large Breed köpek mamasının ' nın yeni ambalajı olan proplan large robust optidigest, hassas sindirim sistemine sahip köpekler için kuzu etli köpek mamalarıdır. İri ırk köpeklerin normal aktivite de ki aynı göğüs genişliğine sahip köpeklere göre %50 daha fazla vücut yağına sahiptir. Bu sebeple mama taneleri ihtiyaçların tam olarak karşılanabileceği şekilde üretilmiştir. Taneler medium adult kuzu etli proplan a göre çok daha büyüktür.

Proplan kuzu etli köpek mamaları 30 kg ve üzeri yetişkin köpek ırkları için idealdir

İçeriğinde %19 kolay sindirilebilir kuzu eti içererek köpeğinize ihtiyacı olan hayvansal proteini sağlar. Formülasyon L-Karnitin ile desteklenerek yağ yakımını destekleyerek metabolizmayı hızlandırır.

Formülasyona eklenen vitamin ve mineraller ile optimum fit vücut sağlanır. Prebiyotikler sindirim sistemi problemlerini azaltarak dışkı atımında tutarlılık sağlar.

Ağırlık : 14 KG

İçerik : Kuzu Eti 19%, Kurutulmuş Tavuk Proteini, Hayvansal Yağ, Kurutulmuş Yumurta, Balık Yağı

Analiz :Protein 27%, Yağ 12.5%, Lif 2%, Kül 7.5%, Nem 8%

BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?